Regulamin

 

Witamy Państwa serdecznie w Willi Ada i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w  niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

1. Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).

2. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu w formie gotówki, bardzo prosimy o dotrzymanie tego obowiązku, w przypadku braku zapłaty recepcjonista ma prawo odmówić wydania kluczy doputy należność nie zostanie uregulowana. Informujemy również że zadatek nie podlega zwrotowi gdy rezerwacja zostanie anulowana przez gościa, wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. Informujemy że jeżeli Gosć skróci pobyt ( w trakcie jego trwania) z przyczyn prywatnych, służbowych itp. Willa Ada nie zwraca kosztów poniesionych przez Gościa i nie pomniejsza należności za rezerwację. Anulacja rezerwacji do 30 dni przed przyjazdem - 30% wartości pobytu bądz inna wartość wytypowana przez system, Rezerwacja anulowana do 7 dni przed przyjadem skutkuje obowiązkiem zapłaty gościa całej wartości rezerwacji.

3. Goście mają prawo pozostawienia swojego bagażu w miejscu wskazanym przez gospodarza, do końca ostatniego dnia pobytu, bez dodatkowej opłaty.

4. Pokoje powinny być użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem, wyłącznie dla własnych potrzeb zamieszkania i wypoczynku.

5. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

6. W budynku obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 22.00 – 7.00.

7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju dot. również balkonów. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

8. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych wg. cennika uszkodzeń (również zagubienie kompletu kluczy) obiektu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. W dniu wyjazdu gość udostępnia wynajmowany pokój właścicielowi domu lub upoważnionej przez niego osobie w celu sprawdzenia jego stanu technicznego. Wszelkie roszczenia w sprawie ewentualnych zniszczeń, których nie zgłoszono będą dochodzone na drodze mediacji bądź sądowej. 

9. Przekazanie pokoju następuje w obecności personelu obiektu po uprzednim dokonaniu zapłaty za okres objęty rezerwacją.

10. W pokojach obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA również e-papierosów (dotyczy również łazienek Deodoryzacja - koszt 1200 zł obciązony zostaje gość). Palenie dozwolone w ogrodzie oraz na balkonach przy zamkniętych drzwiach balkonowych i oknach.

11. Z przykrością informujemy, iż w Willi Ada nie przyjmujemy gości ze zwierzętami domowymi.

12. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia obiektu bez zwrotu kosztów.

13. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia ciała i mienia związanych z udziałem rowerów które są dostepne nieodpłatnie/odpłatnie dla gości. Nie ponoszą również jakiejkolwiek odpowiedzialności za stan techniczny.

14. Zakaz pozostawiania Rowerów( rowerów i hulajnóg elektrycznych) należących do gości w Altanie obiektu Willa Ada, w przypadku pozostawienia goście zostaną obciążeni kosztami magazynowania rowerów w wysokości 30 zł za dzień za 1 szt. roweru/hulajnogi. Rowery można pozostawić przed budynkiem na terenie obiektu przypiąć do płotu blokadą rowerową - bez ponoszenia dodatkowych kosztów w miejscu wskazanym przez recepcjoniste/tkę. Absolutny zakaz wnoszenia rowerów/ rowerów elektrycznych i hulajnóg do Apartamentów, a także pozostawiania ich na balkonach.

15. Użytkownik roweru/hulajnogi ponosi pełną odpowiedzialność materialną za ewentualne uszkodzenia z jego winy lub też kradzieży , zobowiazuje się również użytkować rower/hulajnoge zgodnie z jego przeznaczeniem.

16. Właściciele obiektu Willa Ada nie ponoszą żadnej odpowiedzialności materialnej i innej za uszkodzenia ciała dzieci korzystających z placu zabaw wynikających z wypadku na placu zabaw. Rodzice są zobowiązani do przebywania w pobliżu i opieki nad dziećmi w trakcie zabawy na placu zabaw.

17. Obowiązuje absolutyny zakaz zmywania makijażu itp. środków ręcznikami stanowiącymi wyposażenie Apartamentu, w przeciwnym wypadku gość zostanie obciążony kosztami zakupu nowego ręcznika -koszt 300 zł- 1szt.

18. Willa Ada w dniu zameldowania bądż przed przyjazdem gościa pobiera kaucję (zabezpiecznie) na poczet zniszczeń w wysokości 500 zł, W przypadku braku zniszczeń lub ubytków w wyposażeniu Apartamentu kaucja jest zwracana w ciągu 7 dni od dnia wyjazdu przelewem na konto bankowe wskazane przez gościa.

19. Gość akceptując regulamin akceptuje również Regulamin Płatności Online - dostępny pod tym linkiem.

20. Obsługa/ lub właściciel ma prawo wejść do apartamentu podczas pobytu lub też nieobecności gości w celu weryfikacji illości osób zadeklarowanych podczas rezerwacji lub ewentualnie sprawdzenia stanu technicznego apartamentu. W przypadku przebywania wiekszej ilości osób niż zadeklarowane, goście zostają wyproszeni z apartamenu i obciążeni dodarkowymi kosztami pobytu osób dodatkowych w wysokości 140zl/os/doba.  

21. Apartamenty Willa Ada zastrzega sobie prawo do  możliwości przeniesienia gościa bez jego zgody na inny apartament o tym samym standardzie pod tym samym adresem bądz anulowania rezerwacji i zwrotu środków gościowi w przypadku niekorzystnej rezerwacji związanej ze zbyt sporymi lukami pomiędzy przyjazdami bez jakiejkolwiek rekompensaty, chyba że będzie to pobyt sobota-sobota, niedziela-niedziela w tym przypadku nie ma możliwości zmiany apartamentu bez zgody gościa.

22. Aktualny regulamin zawsze na stronie www.willaada.com

.

Regulamin Willi Ada podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na niniejszej stronie internetowej www.willaada.com, w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta w apartamentach.