Dla gości Willi

W CENIE POBYTU 

( W cenie pobytu poniższe atrakcje w miesiącach lipiec/sierpień  (poza elektrycznymi pojazdami) w pozostałych miesiącach za dodatkową opłatą wykluczając plac,zabaw . 

Ceny dotyczą pobytu do 4 osób i jednego dziecka do lat 3 w apartamencie.

Ceny zawierają opłaty za media, parking (na jeden apartament przypada jedno miejsce parkingowe). 

Ceny zawierają pakiet startowy: papier toaletowy, ręczniki papierowe, kostki do zmywarki, worki na śmieci, płyn do mycia naczyń. W przypadku wykorzystania pakietu, najemcy uzupełniają powyższe we własnym zakresie.

USŁUGI DODATKOWE:

Sprzątanie na żądanie (wraz z wymianą pościeli, ręczników i uzupełnieniem pakietu startowego) 150 zł/ apartament 4 osobowy. 100 zł/ apartament 2 osobowy.

 

Grill NAPOLEON T 325 SB  t

Grill gazowy Napoleon T 325SB to klasyczny model grilla serii Triumph. Ten solidny grill gazowy wykonany on został z wysokiej jakości stali nierdzewnej gwarantującej długotrwałe użytkowanie. Powierzchnia robocza grilla Napoleon  T 325 SB  to lekko pofalowany charakterystyczny  ruszt wykonany z żeliwa pokrytego cienka warstwą porcelany o powierzchni 1978 cm2. Do jego rozgrzewania służą trzy palniki rurowe o mocy 10,4 kW. dzięki, którym grill rozgrzewa się do wysokiej temperatury w kilka minut.Do kontrolowania temperatury służy termometr umieszczony w pokrywie grilla. Palniki są zapalane w kilka sekund za pomocą  układu zapłonowego JETFIRETM opatentowanego przez producenta. Dopełnieniem wygody użytkowania jest boczny palnik usytuowany na prawej półce, na którym z powodzeniem przygotujemy potrzebne do grillowanych potraw dodatki. Umieszczony pod lewą półką otwieracz ułatwi otwieranie zakapslowanych butelek (np.z piwem). Składane półki boczne grilla oraz 4 niezależne koła z blokadami ruchu ułatwią przemieszczanie grilla i przechowywanie go przez okres zimowy. W szafce grilla umieścimy 5 kg. butlę gazową oraz niezbędne akcesoria.

 

Trampolina 244cm

Trampolina z siatką to doskonały sposób na udaną zabawę dla Twoich dzieci. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Zabawa w skoki jest bezpieczna dla dzieci, ponieważ są one chronione przed wypadnięciem przez okalającą trampolinę – siatkę. Produkt został wykonany z trwałego aluminium połączonego z tworzywem sztucznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Rowery

Najwyższy model w grupie City.  Rama wykonana z aluminium dostosowana jest do kół 28 calowych.  Wyposażony w przedni amortyzator i piastę Shimano Nexus z wbudowanymi trzema biegami i wbudowany w nią hamulec.  Dodatkowo wyposażony w bagażnik, błotniki i światła.GRAND PAWANA

Najwyższy model w grupie City.

Rama wykonana z aluminium dostosowana jest do kół 28 calowych.Wyposażony w przedni amortyzator i piastę Shimano Nexus z wbudowanymi trzema biegami i wbudowany w nią hamulec.Dodatkowo wyposażony w bagażnik, błotniki i światła. Dwa rowery wyposażone w siodełka dla dzieci.

Warunki dotyczące korzystania z rowerów opisane w regulaminie obiektu. Rowery dostepne dla gości w okresie Lipiec/Sierpień bezpłatnie - w pozostałych miesiącach 30zł/doba.

Łóżeczka turystyczne

 

Łóżeczka BABY MIX

Ciekawa kolorystyka i funkcjonalność. Wygodne kieszenie boczne na drobiazgi, regulowana wysokość ułożenia materaca, kółka z blokadą, zapewniają wygodę i bezpieczeństwo małym i starszym dzieciom, a rodzicom łatwość przesunięcia. Łóżeczko jest niezastąpione nie tylko podczas wyjazdów. Dodatkową zaletą jest wygoda rozkładania i składania, lekkość

 

 

Profesjonalny stół z piłkarzykami

  Cały stół jest bardzo trwały i stabilny wzmocniony stalowymi prętami.Narożniki i boki pola gry profesjonalnie wyprofilowane co sprawia że nie ma martwych punktów. Dostępne dla gości bezpłatnie w Altanie z Grillem.

 

Rowery dla dzieci

GRAND ROCK

 Replica oferuje rozwiązania które ułatwiają życie młodemu rowerzyście - specjalnie wyprofilowana rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie, a w razie potrzeby nagłej ewakuacji z siodełka minimalizuje ryzyko urazu. Obrotowa manetka Revoshift nie wymaga dużej siły do zmiany przełożeń, klamki hamulcowe są nieco mniejsze niż w dorosłym rowerze, jednak pomimo tego siła hamowania jest absolutnie zadowalająca. Dodatkowo do dyspozycji młodego rowerzysty pozostaje 18 biegów na osprzęcie Shimano, i amortyzator przedni o skoku 40 mm. Dostępne dla gości w okresie Lipiec/Sierpień bezpłatnie, w pozostałych miesiącach 30zł/doba.

 

Rowerek Biegowy dla dzieci

   

Kettler SPIRIT

Twoje dziecko dojrzało już do tego, by rozpocząć swoją przygodę z dwoma kółkami? rowerek biegowy Kettler SPIRIT AIR 12,5" dzięki któremu nabierze wprawy w utrzymywaniu równowagi oraz kierowaniu. Pojazd posiada wytrzymałą, metalową ramę oraz wygodne siedzisko z możliwością regulacji jego wysokości. 12,5" koła mają pompowane opony, w związku z czym jeszcze lepiej amortyzują nierówności na drodze czy chodniku. Jeśli młody kierowca zbytnio się rozpędzi, może zahamować rowerek przy użyciu hamulca ręcznego lub po prostu - nogami. Po zakończonej wyprawie, bądź podczas przerwy odstaw pojazd na bok korzystając ze stabilnej nóżki bocznej. Rowerki biegowe dostępne bezpłatnie.

Rowery elektryczne

HIMO Z20 - elektryczny składany rower amerykańskiej firmy już wkrótce możliwość wypożyczenia rowera elektrycznego z zasięgiem do 80km. koszt wypożyczenia dla gości CENNIK.

 

 

 

 

Krzesełko do Karmienia ANTILOP

 

 

Posiadamy - 5 szt. Krzesełek do Karmienia dla naszych najmnieszych gości, dostawiane do Apartamentów na życzenie gości.

 

 

 

 

Hulajnogi elektryczne Scooway

Jazda ze stałą prędkością 

Ma amortyzację i hamulec z przodu iz tyłu.

Po złożeniu możesz przeciągnąć go jak walizkę podróżną bez podnoszenia. Jest to wygodne i praktyczne kiedy wyładuje się bateria. Zasięg do 25km. Hulajnogi dostępne prawdopodobnie od Czerwca 2020r - cena dla gości  CENNIK

 

 

 

 

Hulajnogi elektryczne Ninebot by SEGWAY G30 MAX

 

 Zasięg do 65 km zależny od terenu i wagi użytkownika.   Hulajnogi można wypożyczać w dowolny dzień pobytu.  UWAGA ze względu na niedużą ilość hulajnoga może być niedostępna. 

W przypadku niewykożystanych zakupionych dni zwracamy pieniądze tylko i wyłącznie jeżeli z naszej przyczyny podczas pobytu nie będą Państwo w stanie wykorzystać wykupionych dni użytkowania.  Dni można wybierać dowolnie w trakcie trwania pobytu.

Zasięg do 60km.  - cena dla gości  CENNIK

 

 

Dla naszych gości mamy :

- rowery - 7 szt. w sezonie niskim 25zł/doba/1szt. (lipiec/sierpień w cenie pobytu)

- rowery elektryczne szt. 3

- hulajnogi elektryczne szt. 2 -ninebot g30 max

- hulajnogi elektryczne scooway szt. 4

- gokarty szt. 2 na pedały w cenie pobytu

- Krzesełka do karmienia 5 szt.

- rowerek biegowy w cenie

- rower dziecięcy od 7 do 12 lat - 2szt. w cenie

- zabawki dla dzieci, wiaderka itp. w cenie

- profesjonalny stół z piłkarzykami w cenie

- foteliki dla dzieci na rower - 2 szt. w cenie

- łóżeczka turystyczne - 5 szt.

- deska do prasowania z żelazkiem (ogólnodostepne) w cenie

- odkurzacz ( ogólnodostepne) w cenie

- dostępna altana z tyłu Willi z miejscem do grillowania (grilem) w cenie